Prague Armory

Prostory Prague Armory jsou netradičním místem pro pořádání firemního večírku, konference, či teambuildingu. Akce pořádané v moderní střelnici mají nádech adrenalinu a zanechají ve vás dlouhotrvající dojem. Střelnice je umístěna v podzemní části průmyslového areálu na Kolbenově ulici, který mimo dvě moderní indoor střelnice skýtá i prostory vhodné pro catering, či doplňkové aktivity, které lze do programu zařadit, pořádáte-li akci pro více osob. Konkrétně jsou vám k dispozici:

  • 2 moderně vybavené střelnice s možností konání privátních evenů
  • Laser střelnice (virtuální)
  • Konferenční prostor vhodný pro catering vybaven dataprojektorem s projekční uhlopríčkou více než 5 metrů
  • Multifunkční prostor s promítacím plátnem pro briefingy a catering

Nabízíme několik populárních balíčků, nebo balíček na míru, kdy si hosté vyzkouší, jaké je to střílet ze tří až desíti různých zbraní (u menších skupin i z více). Volba zbraní se odvíjí od vašich preferencí a od početnosti skupiny, která se eventu má účastnit. Celková kapacita Prague Armory při pořádání akcí je maximálně 120 osob, záleží ale na domluvě a požadavcích klienta, to samé pak platí o programech eventů.

Účastníci eventů si nemusí zaobstarávat žádné vlastní vybavení. Všechny ochranné pomůcky, profesionální instruktáž a odborný dohled vám poskytnou zaměstnanci Prague Armory. Ti mají na starost zprostředkovat vám zážitek ze střelby a zajistit jeho bezpečný průběh.

TASTE EVENT v Prague Armory:

Čtvrtek 24. 9. 2020
od 14:30

Taste Event Prague Armory bude spočívat v setkání s manažerem střelnice, který vám představí veškeré prostory a služby, které střelnice nabízí. Následovat bude střelba za asistence profesionálního instruktora, který vám vysvětlí jak se se zbraní pracuje a bude dbát na bezpečnost celého segmentu. Po střelbě budete mít možnost vyfotografovat se s výběrem zajímavých zbraní a občerstvit se z připraveného cateringu.

Místo konání a doprava

Kolbenova 7, Praha 9

Parkování pro osobní vozidla je k dispozici přímo u vstupu do komplexu střelnice.

REGISTRACE NA AKCI