Pořadatel

RAIN.cz, s.r.o.
Adresa: Štěrboholská 237/6, Praha 10-Hostivař, 102 00
Tel.: 222 265 210
E-mail: info@rain.cz
Web: www.rain.cz

 

TASTE EVENT je projektem informačního a poradenského centra FiremniAkce.cz, které má dlouholeté zkušenosti v oblasti pořádání firemních akcí. Na těchto jedinečných fam tripech si mohou manažeři firem, zástupci produkčních agentur a pořadatelé firemních akcí zdarma vyzkoušet služby našich partnerů.

Součástí TASTE EVENTU zpravidla bývá prohlídka a prezentace objektu a ochutnávka služeb, které nabízí. Naši partneři se účastníky TASTE EVENTu snaží velmi příjemnou formou přesvědčit, že právě jejich objekt je ideálním místem pro pořádání firemní akce.

Pro konkrétní představu navštivte některý z odkazů na plánované akce a v případě zájmu o účast se nezapomeňte včas registrovat.

 

Aktuality

4.4.2017
Trend Event se bude konat 17. května 2017 v Pragovce Již 23. pokračování oblíbeného B2B setkání odborníků na pořádání nejrůznějších akcí. Tentokrát v industriálních prostorách bývalé Pragovky v Praze-Vysočanech. více
7.10.2014
Hotel Zlatá hvězda Hledáte zajímavý firemní teambuilding? Nabízíme vám jedinečnou příležitost pro vaše zaměstnance, kolegy, přátele i rodinu. Připravili jsme pro vás nevšední teambuildingové aktivity, které můžete libovolně kombinovat. Samozřejmostí je ubytování, stravování, prostory a zkušený lektor. více

Další aktuality...