Zachraňte prst

Puzzle Room

26.4.2017, Café Lajka

Hráči se budou díky ní nejenom skvěle bavit, ale procvičí si i spolupráci a komunikaci v týmu. Navíc ji může hrát až 100 hráčů najednou a to kdekoliv po celé České republice.

Přijďte si nyní tuto hru vyzkoušet i vy! Úkolem vašeho týmu bude zrekonstruovat vzpomínky ze "společensky" náročného firemního večírku z předešlé noci, při kterém jeden z kolegů záhadným způsobem přišel o prst. Přijdete na to, jak se to stalo a hlavně, dostanete se k prstu včas? Čas běží a vy jste jediní, kteří jej dokaží zachránit. Nebo necháte kolegu v tom, že přijde navždy o prst?

Přenosná hra Zachraňte prst nemusí být součástí pouze zabávné části vašeho teambuildingu. PUZZLE ROOM se nedávno spojil se společností AKORD OT, dodavatelem rozvojových a diagnostických programů pro manažery a firemní týmy. Hru je tak možné rozšířit o řízenou diskuzi s hráči zaměřenou na zhodnocení vzájemné spolupráce, možnosti jejího vylepšení a formulací ponaučení aplikovatelných v pracovním prostředí.


 

REGISTRACE - kapacita je omezena

Účast na akci je pro odborníky po předchozí registraci bezplatná. Pořadatel si vyhrazuje právo některé registrace odmítnout (např. z kapacitních důvodů)

Každý zájemce se musí registrovat osobně.

JménoPříjmeníFirma
PoziceTelefonE-mail
Jaké akce pořádáte?
Poznámka
Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby pro propagaci a prezentaci akce Taste Event.

Fotografie