HOTEL DVORANA, Karlovy Vary

5. - 6.11. 2015, HOTEL DVORANA, Karlovy Vary

Není nic jednoduššího než spojit vzdělávání vašich zaměstnanců s příjemným prostředím a kvalitními službami.

Nový nekuřácký hotel disponuje 15 pokoji a 8 apartmány. Restaurace není pouze hotelovou restaurací, ale místem pro každého kdo má rád kvalitní pokrmy, prvotřídní kávu či víno.

 

Součástí hotelu Dvorana je i Centrum Vzdělávání Dvorana www.cvdkarlovyvary.cz, které nabízí variabilní uspořádání konferenčních sálů s odhlučněním od vedlejších prostor. Kapacita největšího sálu je 140 míst. K dispozici máme mobilní pódium na vystoupení o velikosti max. 4,5 m2. Lze si též pronajmout hodinovou kancelář s kompletně vybavenou kuchyňkou, nebo zasedací místnost. Ke každé akci možnost coffeebreaků či rautů.

V hotelu lze využít business knihovnu vybavenou vědeckými publikacemi z Bankovního institutu VŠ a počítačem s wi-fi připojenm, na recepci je pak možné tisknout dokumenty do formátu A3 v barvě. V hotelu se též ukrývá komorní kinosál až pro 42 osob. Relaxovat lze v hotelovém wellness – privátní suchá či parní sauna, masáže, kosmetika, kadeřnictví, manikúra či pedikúra. Atmosférou překvapí Games club s billiardem, barem, pokerovým stolem a elektronickými šipkami.

Tyto prostory jsou spolu s prosklenou terasou ideální pro firemní večírky či pracovní akce.

 

Účast na akci je pro odborníky po předchozí registraci bezplatná.
KAPACITA AKCE JE OMEZENA.

* Pořadatel si vyhrazuje právo některé registrace odmítnout (např. z kapacitních důvodů)

Každý zájemce se musí registrovat osobně.

JménoPříjmeníFirma
PoziceTelefonE-mail
Jaké akce pořádáte?
Poznámka
Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby pro propagaci a prezentaci akce Taste Event.

Fotografie